Blog | Haber

Hotmail Hesabı Faydaları - Hotmail Hesabı Satın Al

Hotmail Hesabı Faydaları - Hotmail Hesabı Satın Al

Hotmail Hesabı Faydaları Hotmail, 1995 senesinde "Sabeer Bhatia" ve "Jack Smith" tarafınca kurulmuştur. Microsoft tarafınca 2013 senesinde kullanıcılara sunulan, ücretsiz olarak elektronik posta atmalarını elde eden elektronik posta sağlama uygulamasıdır. Hotmail E-posta servisine kayıt olarak bu parasız deneyimden faydalanabilirsiniz. Gelen kutusuna ulaşarak E-postalarınızı test edebilir giriş monitörü ile şahsi hesabınıza ulaşabilirsiniz. Hotmail hesapları tamamen parasız hizmet veriyor. 

Elektronik posta ise kâğıt üstüne yazılmış mektupların dijitalleşip web üstünden öteki kullanıcılara iletilmesine verilen isimdir. Hotmail 1995 senesinde web üstünde kullanılan ilk ve tek elektronik posta sağlayıcısıydı. Hotmail’e 1995 senesinde yalnızca internet tarayıcıları üstünden erişim sağlanabiliyordu. O dönemde tarayıcı üstünden kullanılabilinen ilk e-posta programı olan Hotmail 4 Temmuz 1996 tarihinde tamamen kullanılabilir hale gelmiştir. 

Hotmail Hesabı Satın Al

Hotmail adı Jack ve Sabeer yeni servislerine isim bulmaya çalışmış oldukları sırada HTML harflerini andırdığı için seçilmiştir. Gelen kutusuna ulaşarak E-postalarınızı test edebilir giriş monitörü ile şahsi hesabınıza ulaşabilirsiniz. Hotmail hesapları tamamen parasız hizmet veriyor. Hotmail E-mail hizmeti ile kullanıcılarına parasız bir edinim kazandırıyor. Giriş ekranına kendi hususi bilgileriniz ile kayıt olduktan sonrasında e-posta gönderip alma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Microsoft tarafınca bilgisayar kullananların Microsoft Office programlarıyla beraber Hotmail’i, takvimi, ajandasını kullanabildiği benzer biçimde tek başına da kullanılabilen bir şahsi malumat yöneticisi programıdır. Yayınladığı ilk senelerden beri Windows işletim sistemiyle ahenkli çalışabilmesine karşın macOS işletim sistemine haiz bilgisayarların erişimi 2011 senesinde başlamıştır. Kullanıcılar Outlook hesaplarına 2015 yılından beri parlak zeka telefon ve tablet bilgisayarlarından da ulaşabilmektedir. 

Hotmail hesabı satın al kullanıcılarının verilerinin korunmasına oldukca ehemmiyet veren bir platformdur. İstenmeyen sitelerden gelen elektronik postalar, reklam içerikleri hakkında gönderilmiş ve kullanıcının posta kutusunda durmasını istemediği mailleri, Hotmail uygulaması otomatikman silmektedir. Yoğun çalışan iş insanları için yaşamı kolaylaştıran bu hususiyet kullanıcılar tarafınca oldukca sık kullanılmaktadır. Kullanılan bu hususiyet posta kutularının lüzumsuz iletilerle dolmasını önlemektedir.