Blog | Haber

UPLAY Hesabı Satın Al

UPLAY Hesabı Satın Al

UPLAY Hesabı Satın Al hususi durumunu bir nevi imalatçı şirketin kendi oyununa öz verdiği Trophy olarak düşünebilirsiniz. Son günlerin en popüler dijital oyun servisi olan Uplay platformunu beraber inceliyoruz. Geçtiğimiz seneler içinde oyun severler CD yada DVD kullanarak bilgisayar üstünden oyun oynanmaktaydı. Oyuna girmeden ilkin mesala AC2'de , ana menüde üçgen tuşu ile uplay özelliğine bağlanarak kayıtlı olan e-posta ve şifrenizi girerek oyunun uplay serverine bağlanıyorsunuz. Size sunulan Reward , Action sekmelerinden oyuna ilişik hususi içerik ne var ise oyundan kazandığınız uplay coins'i ile satın alma işlemi yapıyorsunuz. 

İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber oyun tutkusu dijital ortama taşındı. Günümüzde birçok kullanıcı artık oyunlarını web üstünden satın alabiliyor ve herhangi bir materyale gerek duymadan web üstünden bilgisayarına indirebiliyor. Uplay hesabı nelerdir sorusu, birçok oyun severin merak etmiş olduğu konuların başlangıcında gelmektedir. Ubisoft firmasının geliştirdiği platform, oyun severlere birçok kaliteli yapımı oldukca müsait fiyattan sunmaktadır. Son devrin en popüler oyun platformlarından önde gelen Uplay hesabı satın al özellikleri ile dikkat çekiyor. 

UPLAY Hesabı Satın Al 

İçerisinde birçok kaliteli yapımın yer almış olduğu platform, birçok oyunu oldukca müsait fiyata kullanıcılara sunuyor. Uplay platformunu gelin beraber inceleyelim. Zaman vakit verdiği parasız oyunlarla dikkat çeken platform, DLC paketleri de satmaktadır. Özellikle son dönemlerde birçok oyun şirketi kendi platformlarını kurarak Steam benzeri projelerini hayata geçiriyor. Uplay hususi durumunu bir nevi imalatçı şirketin kendi oyununa öz verdiği Trophy olarak düşünebilirsiniz. Mesala AC 2 canlandırırken uplay puanı ile AC1 Altair kostümü alabilirsiniz. Ubisoft şuan için tüm oyunlarına uplay hususi durumunu getirecek ve tamamen parasız olacak. 

Projelerini hayata geçiren firmalardan bir tanesi de Ubisoft. Uplay adı verilen sistem yardımıyla firma kendi oyunlarını oyun severlere oldukca müsait fiyata sunuyor. Mesala AC 2 canlandırırken uplay puanı ile AC1 Altair kostümü alabilirsiniz. Ubisoft şuan için tüm oyunlarına uplay hususi durumunu getirecek ve tamamen parasız olacak. Oyuna girmeden ilkin mesala AC2'de , ana menüde üçgen tuşu ile uplay özelliğine bağlanarak kayıtlı olan e-posta ve şifrenizi girerek oyunun uplay serverine bağlanıyorsunuz. Size sunulan Reward , Action sekmelerinden oyuna ilişik hususi içerik ne var ise oyundan kazandığınız uplay coins'i ile satın alma işlemi yapıyorsunuz.