Blog | Haber

VK Otomatik Kayıt Hesap Satın Al (SMSli)

VK Otomatik Kayıt Hesap Satın Al (SMSli)

VK Otomatik Kayıt Hesap Satın Al (SMSli) ürünümüzde kolaylıkla vk hesabı satın alabilir ve yönetmeye kolayca başlayabilirsiniz. SMS'li olarak dahil edilen bu vk hesaplarında eğer sosyal medyaları aktif olarak kullanıyorsanız işinize yarayacaktır. Gerek ürün tanıtımları gerek markanızı farklı bir platformda tanıtmak için oldukça iyi bir fırsattır.

VK.com - Otomatik kayıt hesap SMSli

VK.com - Otomatik kayıt hesabı satın al, SMS Usa +1 Tam ad ENG, format Phon: Pass: Token

Kişisel veya iş amaçlı yüksek kaliteli bir Vkontakte (VK) hesabı satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Accfarm'da, piyasadaki en iyi hesapları en uygun fiyatlarla almanızı sağlamak için VKontakte hesabınızın bakiyesini sürekli olarak izliyoruz. Çok çeşitli sosyal medya pazarlama hizmetleri sunuyoruz ve tüm sosyal medya hesapları için 0 kalite garantisi veriyoruz. AccFarm ile sosyal medya varlığınızı  şimdi artırın! 

AccFarm'dan bir VK hesabı satın almanın ana nedenlerinden biri, sıfırdan bir Vkontakte hesabı oluşturmak için gereken değerli zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmektir. 

Accfarm'da platformdaki tüm VK hesapları kalite kontrollerinden geçmiştir ve telefon veya e-posta ile onaylanmıştır. 7/24 destek ile alıcılar uygun Vkontakte hesabını zamanında alabilirler. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen VK hesabınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfasına bakın. 
takipçili Legal Vkontakte hesabı 

Müşterilerimiz, ihtiyaçlarına göre doğru miktarda içerik ve gerekli sayıda takipçiye sahip bir VK hesabı seçebilirler. Tabii ki bu, 100.000 arkadaş ve abonesi olan bir Vkontakte hesabı hemen satın alabileceğiniz anlamına gelmiyor, ancak ekibimizin özel ihtiyaçlarınıza özel bir sipariş hazırlayabilmesi için  her zaman bir mesajınız var, bırakabilirsiniz. 

Bir VK sitesi satın almakla ilgileniyorsanız, bu sosyal profili kullanmak için belirli kriterleriniz ve hedefleriniz olduğu açıktır. Bu sayfa muhtemelen VK ve sosyal markaları, şirketleri veya kişileri aynı anda  tanıtmak için kullanılıyor. Vkontakte, Runet'in en yaygın kullanılan ve etkili sosyal medya platformu olduğu için, bir VK hesabı satın almak pazarlamaya yapılan en iyi yatırımlardan biridir. 

Tercih ettiğiniz hesap kategorisini seçin ve özellik ve fiyat aralığı açısından size en uygun olanı seçin. 
Siparişinizi teslim etmek için hesap numaranızı ve e-posta adresinizi seçin. 
Daha sonra herhangi bir uygun ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Visa / Master Kredi Kartı, PayPal, Cryptocurrency, Skrill, Qiwi, Adcash, Payer, vb.