Blog | Haber

ZENMATE PREMIUM | ABONELİK 2022-2023 Satın AL

ZENMATE PREMIUM | ABONELİK 2022-2023 Satın AL

ZENMATE PREMIUM | ABONELİK 2022-2023 size en profesyonel vpn deneyimi sunuyor. Normalde çok büyük paralar vererek alacağınız premium hizmeti sitemizden lisans satın alarak daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. ZenMate, internet sitelerine güvenilir ve anonim biçimde (kimliğiniz gizlenmiş) biçimde kolayca erişmenizi elde eden bir yazılımdır. VPN ve Proxy ikilisi üstüne kurulmuştur. ZenMate web tarayıcınıza eklenti olarak kurulur. Bir internet sitesine erişmek istediğinizde erişmek dilediğiniz internet sitesi ZenMate sunucularına iletilir. 

ZENMATE PREMIUM | ABONELİK 2022-2023

DİKKAT!

ZenMate, güvenli bir iletişim tüneli düzenlemek için güvenilir bir asistan görevi görecektir. Uygulama yalnızca 30 ülkede bulunan herhangi bir sunucuyla bağlantı kurmanıza izin vermekle kalmayacak, trafiğin şifrelenmemiş biçimde iletilmemesini de sağlayacak - sağlayıcıdan gelen IP adresi isteklerini gizleyecek ve erişim varsa bağlantıyı kesecektir. ara düğüm başarısız olur.

Koruma odaklı hizmet

Mevcut torrentler

SATIN ALDIKTAN SONRA 2022-2023 ABONELİKLİ BİR ZENMATE PREMIUM HESAP ALIRSINIZ

GARANTİ - 2 GÜN

LÜTFEN: SATIN ALDIĞINIZ HESABIN ŞİFREsini değiştirmeyin ve FAVORİLER'e sunucu eklemeyin ( aksi halde hesap patlar )

BU ÜRÜNÜ SATIN ALARAK - SATIN ALMA KOŞULLARINI KABUL EDERSİNİZ.


ZenMate'in kurulumu bu noktada sonlansa dahi bir sefere mahsus aktivasyon işlemini de tamamlamamız gerekecek. ZenMate kurulumu tamamlandıktan sonrasında kayıt olmanız için sizi derhal kayıt ekranına gönderecektir. Kayıt ekranına göndermezse internet tarayıcınızın adres çubuğuna gelen kalkan işareti simgesine basarak da kayıt ekranına ulaşabilirsiniz. 
Kayıt ekranında e-posta adresinizi yazıp “Get Secured Now” butonuna basmanız aktivasyon işlemini tamamlamanız için ehil olacaktır. 

Kayıt işlemi tamamen bittiğinde ZenMate size bu e-posta adresi için değişik tarayıcılarda kullanmak suretiyle bir gizyazı sunacaktır. Bu şifreyi not etmeniz daha sonraki kullanımlarda ve değişik bir cihazdan kullanımda işinizi fazlaca kolaylaştıracaktır. Bu gizyazı ekranında ki şifrenizi bir kenara not ettikten sonrasında “Got it” butonuna da basın. Artık ZenMate'i tamamen kullanmaya hazır hale getirdik demektir. 
 

Artık ZenMate'i kullanmak için eklenti ikonuna basabilir ve istediğimiz ülkenin Proxy sunucusunu seçebiliriz. Ülke tarzı bilhassa proxylerdeki donma problemininin önüne geçmeniz için düşünülmüş güzel bir özellik. Örneğin Almanya proxy'si oldukça fazla donduğunda değişik alternatif ülkelerin Proxy'tepsi kullanarak problemi derhal çözebilirsiniz. Proxy kullanmak istemediğimiz zamanlarda ise ZenMate eklentisini yeniden bu sayfadan aç/kapa düğmesi sayeinde etken yada edilgen hale getirebiliriz.